HOTEL KUŹNIA W BYDGOSZCZY

Hotel Kuźnia*** położony jest w samym centrum Bydgoszczy, przy jednej z głównych ulic miasta – ulicy Gdańskiej. Dzięki specyficznemu usytuowaniu - wewnątrz kamienicznej zabudowy hotel stanowi prawdziwą ostoje spokoju. Doskonała lokalizacja i kameralna atmosfera miejsca ceniona jest zarówno przez osoby podróżujące w celach biznesowych, jak i turystów odwiedzających Bydgoszcz.

Dokładamy starań aby tworzyć dogodne warunki do komfortowego i wygodnego odpoczynku. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 14 nowocześnie urządzanych pokoi, w tym dwa przestronne apartamenty.

Ze starannością dbamy o zapewnienie, szczególnie osobom podróżującym służbowo, atmosfery i warunków do efektywnej pracy. W tym celu przygotowaliśmy szeroką ofertę konferencyjną. Do Państwa dyspozycji oddajemy wielofunkcyjne sale, które są doskonałym miejscem dla zorganizowania szkolenia, prezentacji czy spotkania biznesowego.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, w której Szef kuchni poleci Państwu dania polskiej kuchni. W naszym Hotelu przygotujemy przyjecie od kilku do 300 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy 4 niezależne sale, które są doskonałym miejscem dla zorganizowania przyjęcia, bankietu, wesela czy rodzinnego obiadu. W okresie wiosny i lata zapraszamy Państwa do otoczonego zielenią ogródka letniego pod dachem.

HOTEL KUŹNIA LOKALIZACJA

Hotel Kuźnia*** położony jest przy ul. Gdańskiej 67 w Bydgoszczy.
W niedalekim sąsiedztwie hotelu mieści się szereg obiektów kulturalnych, administracyjnych i handlowych naszego miasta.

Port Lotniczy 5 km
Dworzec PKP 1,5 km
Dworzec PKS 1,5 km
Filharmonia Pomorska 150 m
Teatr Polski 250 m
Opera Nova ok. 800 m
Stary Rynek 800 m
Obiekt sportowy „Zawisza” 2 km
Hala Sportowo-Widowiskowa „Łuczniczka” 2,5 km
Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” 4 km

GPS

 

Transport publiczny:

tramwaje linii numer 1,2,4,6,10 - 50 metrów od hotelu,
autobusy ul. Mickiewicza linia numer 67,71,77, 33N, ul. Śniadeckich linia numer 67, ul. Paderewskiego linia numer 52, 59, 60, 64, 33 N - 150 metrów od hotelu.